TEAM

TEAM

Wir stehen für Sie bereit

In der Welt der Frischprodukte ist keine Zeit zu verlieren. Hier finden Sie unsere Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter aus dem Team von Sous Fresh, inklusive aller Kontaktinformationen. So können Sie direkt Kontakt mit demjenigen aufnehmen, der Ihnen weiterhelfen kann. Womit können wir Ihnen von Diensten sein?

AllManagementHuman Resource ManagementMarketingSales (foodservice)Sales (wholesale)Supply ChainPurchaseFinanceTransportWarehouseQuality

Blanco eerste

MANAGEMENT

Het management van Sous Fresh rutrum nec lorem eu tristique. In at pellentesque tellus. Donec blandit tincidunt nulla non dignissim. Mauris imperdiet urna eget neque tincidunt, at cursus tellus tempus. Quisque porta libero vel nibh fermentum imperdiet. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Mauris eget ipsum et enim laoreet volutpat ut auctor dolor. Sed facilisis posuere efficitur. Curabitur quis ante eget libero consectetur semper. Quisque ullamcorper dui volutpat dictum euismod.

Ut at consequat nisi, venenatis posuere neque. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Sed ut libero sagittis, ultricies odio nec, tincidunt lacus.

blanco 2

blanco 75 procent blauw

Commercial Manager

Roy Peters

T:0031 (0)77 32 30 235

E:r.peters@sousfresh.com

Financial manager

Anne van Poppel

T:0031 (0)77 32 30 231

M:a.vanpoppel@sousfresh.com

Marketing Manager

Hanneke Finken

 

 

T:0031 (0)77 32 30 233

M:h.finken@sousfresh.com

Warehouse Manager & Transport

Danny van Katwijk

T:0031 (0)77 32 30 290

E:d.vankatwijk@venlovv.nl

Management assistant

Lieke Zeetsen

Telefoon:0031 (0)77 32 30 234

E-mail:l.zeetsen@sousfresh.com

HUMAN RESOURCE MANAGEMENT

blanco 3

blanco 4

Marketing Manager

Hanneke Finken

T:0031 (0)77 32 30 233

M:h.finken@sousfresh.com

MARKETING

De marketingafdeling van Sous Fresh is een gedreven team die zorgt dat uis rutrum nec lorem eu tristique. In at pellentesque tellus. Donec blandit tincidunt nulla non dignissim. Mauris imperdiet urna eget neque tincidunt, at cursus tellus tempus. Quisque porta libero vel nibh fermentum imperdiet. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Mauris eget ipsum et enim laoreet volutpat ut auctor dolor. Sed facilisis posuere efficitur. Curabitur quis ante eget libero consectetur semper. Quisque ullamcorper dui volutpat dictum euismod.

Ut at consequat nisi, venenatis posuere neque. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Sed ut libero sagittis, ultricies odio nec, tincidunt lacus.

Marketing Medewerker

Eveliene van de Wijngaard

T:0031 (0)77 32 30 225

E:e.vandewijngaard@sousfresh.com

Marketing Medewerker

Véronne Rutten

T:0031 (0)77 32 30 225

E:v.rutten@sousfresh.com

Commercial Manager

Roy Peters

T:0031 (0)77 32 30 235

E:r.peters@sousfresh.com

SALES (food service)

Account manager

Leo Huijs

T:+31 77 323 02 64

E:l.huijs@sousfresh.com

Account Manager

Bark Leenders

Telefoon:0031 (0)77 32 30 270

E-mail:b.leenders@sousfresh.com

Junior Account Manager

Jaëlle Kuijpers

Telefoon:0031 (0)77 323 0 274


E-mail:j.kuijpers@sousfresh.com

Junior Account manager

Tom Reijers

T:+31 77 323 02 57

E:t.reijers@sousfresh.com

Junior Account manager / Gastronomic Advisor

Niels van Elsen

blanco 75 procent blauw

Commercial Manager

Roy Peters

T:0031 (0)77 32 30 235

E:r.peters@sousfresh.com

SALES (wholesale)

Account Manager

Gerbrand Martens

Telefoon:0031 (0)77 32 30 220

E-mail:g.martens@sousfresh.com

Account Manager

Jan van Tilborg

Telefoon:0031 (0)77 32 30 267

E-mail:j.vantilborg@sousfresh.com

Junior Account Manager

Emily Ramakers

T:0031 (0)77 32 30 265

E:e.ramakers@sousfresh.com

blanco 75 procent roze

blanco 75 procent aqua

blanco 50 procent groen

Commercial Manager

Roy Peters

T:0031 (0)77 32 30 235

E:r.peters@sousfresh.com

SUPPLY CHAIN

Coördinator Supply Chain

Sanne Heber

T:0031 (0)77 32 30 275

E:s.heber@sousfresh.com

Supply Chain Medewerker

Patrick Litjens

T:0031 (0) 7732 30 226

E:p.litjens@sousfresh.com

Commercial Manager

Roy Peters

T:0031 (0)77 32 30 235

E:r.peters@sousfresh.com

PURCHASE

Purchase Medewerker

Mark Hendrikx

T:0031 (0)77 32 30 227

E:m.hendrikx@sousfresh.com

Purchase Medewerker

Theo Geurts

T:0031 (0)77 32 30 208

E:t.geurts@sousfresh.com

Financial manager

Anne van Poppel

T:0031 (0)77 32 30 231

M:a.vanpoppel@sousfresh.com

FINANCE

Assistant financial manager

John Thijssen

Telefoon:0031 (0)77 32 30 232

E-mail:j.thijssen@sousfresh.com

Finance Medewerker

Mark van Buggenum

T:0031 (0)77 32 30 238

E:m.vanbuggenum@sousfresh.com

Finance Medewerker

Marij Vallen

T:0031 (0)77 32 30 240

E:m.vallen@sousfresh.com

Finance Medewerker

Nancy van Rijswijck

T:+31 77 323 02 39

E:n.vanrijswijck@sousfresh.com

blanco 5

blanco 75 procent groen

Warehouse Manager & Transport

Danny van Katwijk

T::0031 (0)77 32 30 290

E::d.vankatwijk@venlovv.nl

TRANSPORT

Transportplanner

Theo Coenen

Telefoon:0031 (0)77 32 30 256

E-mail:t.coenen@venlovv.nl

Transportplanner

René Peters

Telefoon:0031 (0)77 32 30 255

E-mail:r.peters@venlovv.nl

Transportplanner

Sjaak Cleven

Telefoon:0031 (0)77 32 30 260

E-mail:s.cleven@sousfresh.com

blanco 75 procent oranje

blanco 75 procent groen

blanco 50 procent aqua

Warehouse Manager & Transport

Danny van Katwijk

T:0031 (0)77 32 30 290

E:d.vankatwijk@venlovv.nl

WAREHOUSE

Coördinator Warehouse

Roman Bujara

Coördinator Warehouse

Nick Verbong

Quality Control

Emiel Zanders

Telefoon:0031 (0)77 32 30 288

E-mail:e.zanders@venlovv.nl

QUALITY

Quality Control

Dennis Reinders

Telefoon:0031 (0)77 32 30 283

E-mail:d.reinders@sousfresh.com

Senior Technical Manager

Peter Hordijk

T:0031 (0)174 530622

E:peter.hordijk@bestfreshgroup.com

Quality Control

Ruud Houben

Telefoon:0031 (0)77 32 30 283

E-mail:r.houben@sousfresh.com

Deutsch